Випадок на вул. М. Грушевського – наслідок нехтування власною безпекою

Цього тижня соціальні мережі облетіла світлина авто у котловані на місці ремонтних робіт КП “Дрогобичводоканал” на вул. М. Грушевського.
Підтвердити факт нічного трафунку адміністрація водоканалу може лише із виявлених вранці 28 березня слідів від коліс авто на земляному насипі біля ями. Ні до правоохоронних органів, ні до адміністрації водоканалу жодних звернень щодо цього випадку не надійшло. За учасником нічної пригоди, якому поталанило народитися у сорочці, застиг слід.
До початку проведення робіт на вул. М. Грушевського КП “Дрогобичводоканал” провело належну підготовчу технологічну та інформаційну роботу. В анонсі було зазначено, що дорожній рух на вул. М. Грушевського буде відновлено лише після завершення ремонтних робіт.
До цього ж, відтинок дороги на вул. М. Грушевського від магазину “2000” до торгового центру “Шах” на час проведення ремонтних робіт був перекритий переносними турнікетами, також були встановлені знаки про заборону в’їзду. Яма була обгороджена сигнальною стрічкою у два ряди. Навколо котловану було облаштовано земляний вал заввишки 1 м. Саме цей земляний вал, що послужив перешкодою руху і врятував життя “каскадеру”. По інерції авто скотилося у котлован глибиною 2,5 м. Якби навколо ями були виставлені бетонні блоки, як пропонують читачі соцмереж , то ця історія мала б зовсім іншу кінцівку. Тим паче, очевидці пригоди стверджують, що водій авто був у стані сп’яніння. Така особа становить смертельну загрозу для учасників дорожнього руху і мала б бути позбавлена водійських прав.
Зважаючи на цей випадок, КП “Дрогобичводоканал”просить дрогобичан бути пильними, звертати увагу на анонси про проведення ремонтних робіт, дорожні знаки та сигнальні стрічки. Підприємство не так часто залишає розкопані котловани на ніч, але іноді така виробнича необхідність виникає. Тому будьте обачними, проявляйте турботу про безпеку власного життя!