Вода з водозаборів “Уріж” та “Гірне” відповідає усім санітарно-хімічним вимогам

На розпорядження Дрогобицького міського голови Тараса Кучми від 13 липня № 414-р спеціалісти лабораторії КП “Дрогобичводоканал” паралельно з Дрогобицьким міжміським відділом лабораторних досліджень ДУ “Львівський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України” на вимогу Держпродспоживслужби м. Дрогобича провели дослідження води. Як засвідчили аналізи, вода відповідає усім хімічним, радіологічним, вірусологічним, паразитологічним та мікробіологічним показникам.
“КП “Дрогобичводоканал” добуває воду із підземних джерел сіл Гірного та Урожа, де глибина свердловин становить від 15 до 35 м. Вода з цих глибинних свердловин проходить природню фільтрацію через піщано-галькові грунти. Після добування вода знежаражується хлором і тим самим доводиться до стандартів 2.2.4-171-10 Державних санітарних правил і норм “Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної до споживання людиною”. Станції третього підйому подають воду до споживача”, – розповідає про санітарні вимоги виробництва води лікар з комунальної гігієни КП “Дрогобичводоканал” Павло Бойцун.
Окрім того, на насосних станціях другого підйому цілодобово щогодинно ведеться контроль за вмістом залишкового хлору у воді. Відомості чергові задокументовують у спеціальний журнал.
Лабораторія питної води КП “Дрогобичводоканал”, атестована Львівським науково-виробничим центром стандартизації, метрології та специфікації, проводить дослідження за органолептичними, хімічними та бактеріологічними показниками згідно з ДСанПіН 2.2.4-171-10 . За показниками вірусологічними і радіологічними укладені угоди з Львівським обласним лабораторним центром Держсанепідслужби України.