Вік живи- вік учись


Кожен п’ятий споживач передає показники за водопостачання та водовідведення через мобільні додатки з грубими помилками. Причому, як підтверджує аналіз , йдеться про людей молодого віку, які навіть після зауваження, не завжди надалі пам’ятають, як правильно та вчасно подавати показники.
Минулого тижня у службу збуту водоканалу з проханням допомогти зареєструватися у “Комірці споживача” прийшла споживачка – жінка приблизно 70-річного віку з власним ноутбуком .
– Часто при реєстрації у “Комірці споживача” листи про підтвердження паролю “кидає у спам”. Більшість наших споживачів на цьому моменті розчаровано завершують спроби зареєструватися, – розповідає Наталія Богрецова, яка курує процес електронного прийому показників. – Нас вразила наполегливість цієї жінки, її “грамотність” і обізнаність із сучасними новинками.
Отож, коли йдеться про прагнення бути мобільним і “грамотним” споживачем, не варто заглядати у паспорт на рік народження. Основне – бажання. Якщо воно є, то вік ніколи не стане на заваді.