КП “Дрогобичводоканал” убезпечується від нових фінансових “сюрпризів” Трускавецького водоканалу

Останні три дні КП «Дрогобичводоканал» подавало у мережу ТзОВ «Трускавецький водоканал» по 11 тис куб м води на добу, коли відповідно до чинного договору між підприємствами на травень, обсяг споживання ТзОВ «Трускавецький водоканал» зазначений у розмірі 6,2 тис куб м на добу.
КП «Дрогобичводоканал» збільшило подачу води для оптового споживача на 40%, при цьому не маючи жодної гарантії, що ця послуга буде справно оплачена. Адже на 1 травня борг ТзОВ «Трускавецький водоканал» перед КП «Дрогобичводоканал» становив 12,3 млн грн.
– Умови договору ми навіть перевиконали. Досвід співпраці з несумлінним партнером нас вчить обачності. Тому створювати підґрунтя для нових фінансових «сюрпризів» від підприємства- боржника не маємо наміру, – зазначив начальник КП «Дрогобичводоканал» Роман Шагала. – Крім того, новації на ринку електроенергії сьогодні зобов’язують нас планувати обсяги продажу послуги. Закупівля енергоресурсу відбувається щомісяця, відповідно до обсягів проданої послуги за попередній місяць.