Електромонтери водозабору “Гірне” сядуть на велосипеди

КП “Дрогобичводоканал” придбало чотири велосипеди для електромонтерів насосної станції “Гірне”. За словами начальника цієї насосної станції Володимира Галика, двоколісний транспорт сьогодні конче потрібний для оперативного ритму роботи кадрового складу. Електромонтери цілодобово обстежують комунікації, щоденно долаючи десятки кілометрів до свердловин, розташованих вздовж берега річки. Завдяки велосипедам працівники тепер зможуть вчасно перевіряти енергозабезпечення водозабору, а також оперативно реагувати у разі аварійної ситуації.
Історія має дивовижну здатність повторюватися. Як свідчать архівні документи водоканалу, ще у червні 1948 року керівництво водопровідного підприємства Дрогобича придбало перших три велосипеди для обхідників водопроводу та майстра. На двоколісних “залізних конях” також пересувалися вартові Урізького водозабору, які у радянський період охороняли цей стратегічний об’єкт. Велосипеди були основним транспортом підприємства до 70-х років, коли було придбано перші автомашини.
Сьогодні ж за продовження історичної традиції стоїть конкретна мета – надати можливість працівникам насосної станції більш оперативно, мобільно і професійно реагувати на виробничі виклики сьогодення в умовах польового бездоріжжя.

Електромонтрери  насосної станції “Гірне” випробовують новий транспорт:

 

 

Озброєна охорона Урізької насосної станції: