За півроку Трускавецький водоканал наростив заборгованість перед Дрогобицьким – на 1,3 мільйона гривень

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Протягом останнього місяця ТзОВ “Трускавецький водоканалал” наростило заборгованість перед КП “Дрогобичводоканал” у розмірі 150 тис. грн, а за перше півріччя цього року приріст становить 1,3 млн.
За останні три роки на користь Дрогобицького підприємства було ухвалено вісім судових рішень на загальну суму 15,4 млн грн. Проте відповідно до цих рішень, стягнення з Трускавецького водоканалу було розтерміновано на 36 місяців. Як результат, Трускавецький водоканал справно сплачує стягнення та не доплачує повну суму поточних місячних нарахувань. Тому загалом заборгованість продовжує зростати і на 1 липня вона становить 12,7 млн грн.
“Це тривожна цифра свідчить, що масштабність боргових обсягів не зменшується і задавнену проблему з року в рік просто пускають по колу”, – заявив в прямому ефірі радіо “Франкова земля” начальник КП “Дрогобичводоканал” Роман Шагала.
З його слів, КП “Дрогобичводоканал” продовжує боротьбу у судах. Сьогодні на розгляді у Господарському суді Львівської області перебуває справа на суму 9,3 млн грн , готується позов на стягнення цьогорічного приросту заборгованості 1,3 млн.
“Разом з тим, ми постійно апелюємо до влади Трускавця з вимогою шукати економічно дієві інструменти впливу на проблему, – сказав Роман Шагала.- Зрозуміло одне, що без додаткового інвестування Трускавецький водоканал цей борг не сплатить. Не вирівняє ситуацію наш боржник за рахунок підняття тарифів, бо законодавством заборонено у структуру тарифу закладати видатки на погашення заборгованості попереднього періоду”.