КП “Дрогобичводоканал” інформує

 

Пропонуємо порушникам добровільно ставати законослухняними споживачами

З нагоди Всесвітнього дня води з метою привернення уваги до раціонального використання водних ресурсів, КП “Дрогобичводоканал” з 1 до 31 березня проводить місяць співпраці з тими споживачами приватного сектору, які самовільно під’єдналися до комунального водогону, користуються послугами водопостачання та водовідведення та не проводять жодної плати за них. Ми пропонуємо добровільно стати законослухняними споживачами, звернутися у службу збуту водоканалу та укласти договір з підприємством про надання послуг. В іншому випадку, при виявленні нашими працівниками таких випадків, порушникам буде відрізана вода, нарахований штраф за завдані збитки, а матеріали про самовільне водоспоживання будуть передані у правоохоронні органи.

Як діяти з боргами за воду?
Споживачам, які отримують послуги з водопостачання за нормами без засобу обліку, звертаємо увагу на те, що вони мають право на зменшення розміру плати за послуги у разі тимчасової відсутності споживача та /або членів його сім’ї на підставі його письмової заяви та офіційного документа, що підтверджує його /їхню відсутність (довідка з місця тимчасового проживання, роботи, лікування, навчання, проходження військової служби, відбування покарання). Водночас з вирішенням боргової проблеми рекомендуємо якнайшвидше встановити засіб обліку.
У зв’язку з набуттям чинності з 1 травня 2019 р. ст. 26 ЗУ “Про житлово-комунальні послуги” щодо відповідальності за неналежне виконання договору про надання послуги з водопостачання та водовідведення, водоканалу буде надано право нараховувати пеню, а також припиняти надання послуг споживачам, які невчасно проводять оплату та нагромадили борги. КП “Дрогобичводоканал” закликає таких споживачів не зволікати з вирішенням проблеми, а звертатися до адміністрації підприємства для укладення договору про розтерімінування заборгованості.

Якщо у вас нема договору…
Відповідно до ст. 12 ЗУ “Про житлово-комунальні послуги” надання послуг з водопостачання та водовідведення здійснюється ЛИШЕ на договірних засадах. Тому, якщо у вас досі нема договору з підприємством, просимо терміново звернутися у КП “Дрогобичводоканал” для його укладення. Необгрунтована відмова споживача від укладення договору є підставою для припинення надання послуг.