Повірка, встановлення, пломбування лічильників

 

Повірка

Відповідно до статті 28 ЗУ «Про метрологію та метрологічну діяльність» коштом виробника для населення, що мешкає у багатоповерхівках, проводитимуться планові періодичні перевірки, обслуговування і ремонт квартирних засобів обліку холодної води, зокрема їх демонтаж, транспортування та монтаж після повірки, розпломбування та опломбування. На впорядкування цієї вимоги закону на державних верхах затверджено фінансове підґрунтя, закладене у розмір тарифу. З 5 липня після здійснення реєстрації 16 червня 2016 року у Міністерстві юстиції України та проходження всіх етапів оприлюднення набула чинності Постанова НКРЕКП № 811 від 19.05.2016, згідно з якою встановлено тариф на централізоване холодне водопостачання та водовідведення з використанням внутрішньобудинкових мереж у розмірі 16,41 грн. Мешканці багатоповерхівок сплачуватимуть на 1,25 грн  більше ніж інші споживачі, разом з тим їм  безплатно надаватиметься послуга повірки приладів.

До речі, таким чином забезпечено повірку засобів обліку води у Львові та інших містах України. У територіальних одиницях, де ця послуга не врахована при затвердженні тарифу на водопостачання та водовідведення, повірку обладнання виробник  не проводить.

Встановлення

Для встановлення лічильника абоненту необхідно звернутись у виробничо-технічний відділ  ВТВ (див. Графік прийому) для написання відповідної заяви встановленого зразка  (див. Заява 1).

 

Вартість послуги прийому в експлуатацію (пломбування ліильника холодної води):

  • перше пломбування лічильників холодної води – 17 грн. 35 коп.

 

Заява 1

  1. ПОГОДЖЕНО

Заст. Начальника КП «Дрогобичводоканал»

_____________ Денека О.Й.

  1. АБОНВІДДІЛ

 

Начальнику

КП “Дрогобичводоканал”

п. Р.М. Шагалі

прізвище_______________________

мешк. міста/ села________________

вулиця _______________________

особ. рахунок ___________________

телефон _______________________

З А Я В А

  1. Прошу Вашого дозволу встановити лічильник води в квартирі/будинку.
  2. Прошу прийняти на облік лічильник води після виконання монтажних робіт згідно отриманої схеми водомірного вузла. Роботи виконані _________________________________________________________________.

(назва ліцензованої організації, яка виконала монтажні роботи з встановлення водомірного вузла)

Копія паспорта лічильника додається.

” ___” ____________ 2015 року ____________________ / підпис /

Заборгованість на _________ 2015р. становить _________ грн.

Договір ________________  (укладено/не укладено)