Споживачі КП “Дрогобичводоканал” за воду платитимуть менше

Відповідно до проекту постанови Національної комісії, що здійснює державек регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, найближчим часом будуть змінені тарифи на водопостачання та водовідведення для споживачів КП “Дрогобичводоканал”. Проект постанови був ухвалений 14 вересня на відкритому засіданні державного регулятора, де були присутні представники 40 водоканалів, зокрема і КП “Дрогобичводоканал”.
Тариф на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, згідно з проектом постанови, зменшиться з 17,91 грн за куб. м до 17,86 грн за куб м. Тариф на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) з 19,24 грн за куб м змешиться до 18,94 грн за куб м.
У коментарі начальник Дрогобицького водоканалу Роман Шагала зазначив, що така постанова ухвалена на виконання ЗУ “Про комерційний облік”. Відповідно до цього закону, Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, зобов’язано здійснити перерахунок вартості тарифів та вилучити з неї витрати, пов’язані з обслуговуванням та повіркою загальнобудинкових та індивідуальних засобів обліку.