20% споживачів Дрогобицького водоканалу  споживають воду без засобів обліку води

 

За останній рік кількість споживачів, які  споживають послугу КП «Дрогобичводоканал» за нормативами,  зменшилася лише на 3%. 20 %  абонентів підприємства все ще не встановили у  помешканнях засобів обліку води.

Водоканал періодично проводить інформаційну роботу у цьому напрямку. Торік підприємство започаткувало проведення у школах міста «уроків води», на яких школярам пояснюють, що облік води –  єдиний шлях до її раціонального використання.

«Не секрет, що запаси питної води є обмеженими і за прогнозами вчених  ми ніколи на Землі не матимемо більше води ніж маємо нині, – зазначає начальник служби збуту водоканалу Роман Яджак.- Як свідчить статистика, споживачі з лічильниками використовують на 40 % менше води.

У середньому кожен з нас використовує 178 літрів води на день – це понад 1200 літрів на тиждень: 33 % води зливаємо в унітаз, 42 % використовуємо для вмивання та душу,  6 % на прибирання,15 % для прання одягу і лише 4 % води використовується для пиття та приготування їжі. Водомір – це не тільки дієвий стимул до заощадження власних фінансових ресурсів, а й потужний чинник, який в кожному пробуджує екологічну свідомість і відповідальність за дбайливе використання життєдайних Божих дарів, основним з яких є вода».